z-fb

Dorota Matuszewska

Prowadziłam standardowe, dość uporządkowane życie. Kochający mąż, dwójka dzieci, własna firma. Ale nic nie trwa wiecznie. Gdy pojawiły się problemy, zaczęłam szukać pomocy.

Dlaczego tak się dzieje? Gdzie popełniłam błąd? I co zrobić by moje życie się nie zmieniło?

Jakiś przepis?

Na pierwszym spotkaniu z Rani Spets w 2003 r., usłyszałam dziwne pytanie: „Jakie są Twoje potrzeby?” Potrzeby? Przecież ja nie mam potrzeb. Moją potrzebą jest zajmowanie się innymi.

Następnym etapem były pierwsze warsztaty oddechowe. Powoli zaczęłam odkrywać siebie. Nie matkę, nie żonę, córkę, czy właścicielkę firmy. Siebie, Dorotę, z własnymi odczuciami, myślami i …potrzebami.

To było niezwykłe odkrycie!

No, właśnie. Zastanów się, ile rzeczy robisz, ponieważ jesteś matką, ojcem, szefem, pracownikiem, a ile i co robisz tylko dla siebie?

Wtedy zaczęłam odkrywać siebie, ludzi i świat na nowo. Pojawił się szalony pomysł i w 2008 r. po raz pierwszy wyjechałam do Indii, na Uniwersytet Jedności. Wracałam tam jeszcze wiele razy.

Ukończyłam dwuletnią Szkołę Trenerów Pracy z Oddechem Prana Visions (2006) i zostałam Trenerką Oneness (Uniwersytet Jedności w Indiach, kursy 2008, 2010, 2013, 2014, 2017).

W międzyczasie warsztaty z największymi mistrzami – moimi dziećmi oraz mistrzem uważności kotem Felicjanem i mistrzem radości psem Ami. Poza tym zyliardy warsztatów i kursów krótszych i dłuższych.

Co robię?

Na co dzień prowadzę własną firmę. Lubię moją pracę zawodową. Ale najbardziej kocham spotkania z ludźmi. To jest moja pasja, radość. Prowadzę kursy „Przebudzenie do Jedności” z inicjacją na Diksza Giwera, medytacje pochodzące z Indii: Ananda Mandala, Chakra Dhyana i Dhyana Yoga, sesje oddechowe, autorskie programy – Restart, Przygoda z Cieniem i Krótki Kurs Wywracania Umysłu na Lewą Stronę oraz wiele  innych. Pracuję indywidualnie i z grupami. Intuicyjnie łączę dikszę, pracę z oddechem, techniki z treningu Stanów Szczytowych (WHH) i inne metody. Jestem organizatorką corocznego, wioesennego treningu oddechowego z Rani Spets Edgren w Gąskach nad morzem.

Jedną z ważniejszych rzeczy, której wciąż się uczę, jest patrzenie na każdego człowieka jak na istotę wyposażoną we wszystko co niezbędne do bycia szczęśliwym.

Zapraszam Cię serdecznie do wspólnego podróżowania!

Dorota Matuszewska

logo-nowe

Podróż do Jedności

we Wrocławiu

mail: kontakt@podrozdojednosci.pl
tel. 601 581 483